Doradztwo

Działając w branży marketingowej odnaleźliśmy naszą pasję i cel zawodowy. Chcemy aby każda firma miała możliwość równej walki rynkowej wykorzystując kreatywność i potencjał naszego zespołu.

Poza szkoleniami, kolejną usługą jaką oferujemy jest indywidualne doradztwo marketingowe. Każdy, kto chciałby skorzystać ze wsparcia specjalistów od marketingu może wynająć nas do pracy. Outsourcing usług jest coraz popularniejszy stąd też wychodzimy naprzeciw firmom, które nie chcą zatrudniać na stałe specjalistów ds. marketingu a z drugiej strony chcą prowadzić działania promocyjne profesjonalnie i kreatywnie.

  • Możesz wynająć nas na okres jaki będzie dla Ciebie najbardziej dogodny.
  • Pierwsze spotkanie doradcze jest darmowe – możesz sprawdzić czy nasze kompetencje oraz wiedza i kreatywność spełnią Twoje oczekiwania.
  • Podczas konsultacji podpowiemy Ci co możesz zrobić aby wypromować firmę/produkt/siebie w sposób najbardziej efektywny.
  • Doradzimy z jakich usług korzystać, na co zwrócić uwagę podczas zlecania realizacji zamówienia, jakie są ceny rynkowe i za co płacisz.
  • Skonsultujesz z nami swoje pomysły i gotowe projekty a my postaramy się argumentami przedstawić dobre i (jeśli takie będą) złe strony. Będziesz pewny swoich decyzji.
  • A jeśli zdecydujesz się na dłuższą współpracę – stworzymy dla ciebie identyfikację wizualną, stronę www i inne narzędzia, które wcześniej skonsultujemy i wybierzemy w ramach przygotowywania pełnej strategii marketingowej dla Ciebie i Twojej firmy.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie doradcze – pamiętaj, to nic nie kosztuje.

 

Jakość potwierdzona referencjami!

NOEZAHRIBUDICOMBCG