Szkolenia i konferencje

Pierwszym krokiem i celem naszej firmy jest rozwój i edukacja osób z zakresu komunikacji, marketingu, PR. Pragniemy dzielić się naszą wiedza i umiejętnościami dlatego organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte z różnej tematyki. Ponadto realizujemy konferencje tematyczne oraz uczestniczymy w nich jako prelegenci.Informacje o tematyce prowadzonych przez nas szkoleń można znaleźć poniżej natomiast terminy dostępne są w kalendarzu. Każde szkolenie ponadto możemy przeprowadzić indywidualnie dla firm po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów.

Słowa mają znaczenie

To jak coś jest napisane ma ogromne znaczenie w erze informatyzacji. To czy nasza oferta sprzeda nasz produkt/usługę, czy zwróci uwagę naszego potencjalnego klienta zależy tylko i wyłączenie od tego, jakie wykorzystamy słowa, zwroty i emocje w nich zawarte. Dzisiaj już nie kupuje się prostych informacji, właściwych treści – teraz kupuje się historie, kupujemy emocje. Nauczymy was, jak emocje podawać klientom ‚na tacy’ aby byli przekonani, że to Wy i tylko Wy jesteście w stanie spełnić ich oczekiwania.

Szkolenie 4 godzinne.

Z misją i wizją przez życie

„Cel to zadanie, jakie wyznaczamy naszym marzeniom.”. Jeśli posiadasz marzenie o własnej dobrze prosperującej firmie – pomożemy Ci przekształcić je w cel, określić wizję i misję przedsiębiorstwa aby każda osoba, która spotka Ciebie albo Twoją firmie wiedziała w którym kierunku zmierzasz i co chcesz osiągnąć. Posiadanie wizji i misji jest niezwykle ważne ponieważ „kiedy się cze­goś prag­nie, wte­dy cały wszechświat sprzy­sięga się, byśmy mog­li spełnić nasze marzenie”.

Szkolenie 4 godzinne.

Komunikacja – nie mówić, mówić, co mówić?

Szkolenie skierowane do wszystkich osób, które zainteresowane są tematyką komunikacji firmy jednak nie miały wcześniej możliwości tworzenia własnych działań komunikacyjnych. Podczas kilku godzin zostają omówione i przećwiczone podstawowe działania komunikacyjne, które wpływają na postrzeganie nas i/lub naszych firm na rynku. Na co zwracać uwagę, jak projektować treści, co trafia do ludzi a co jest pomijane w natłoku informacji – to wszystko na szkoleniu z komunikacji.

Szkolenie intensywne 4 godzinne oraz szkolenie rozbudowane 8 godzinne.

Strategiczne podejście do marketingu

Zarządzanie wizerunkiem nie jest łatwym zadaniem. Jest natomiast najsilniejszym narzędziem, które dzięki przemyślanej strategii doprowadzi firmę do sukcesu. Na to jednak trzeba po pierwsze pomysłu, po drugie strategii a po trzecie – czasu. Na szkoleniu o strategicznym podejściu do marketingu będziemy się uczyć jak budować strategie, jakie elementy powinna zawierać, skąd czerpać informacje potrzebne do zbudowania odpowiedniej strategii marketingowej, na co zwracać uwagę i jak przygotowaną strategię wprowadzić w życie.

Szkolenie 8 godzinne.

Promocja w internecie

Działania internetowe są obecnie obowiązkowym elementem działań promocyjnych. Szereg możliwości jakie dają pozwala zgubić się nam w wyborze – czy inwestować w promocję social media? Może powalczyć o pozycję w wyszukiwarce google? A może pisać bloga? To na co się zdecydujesz zależy wyłącznie od Ciebie. Decyzja ta powinna być jednak przemyślana, dlatego na szkoleniu pokażemy Ci gdzie możesz się promować w internecie, jakie narzędzia wykorzystywać aby dotrzeć do Twojej grupy docelowej. Nauczymy Cię właściwej promocji w internecie.

Szkolenie intensywne 8 godzinne oraz szkolenie rozbudowane 16 godzinne.

Darmowa strona internetowa – kurs WordPress

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje w temacie budowania stron internetowych? A może chcesz poznać prosty i tani sposób na stworzenie swojej pierwszej strony www? Nie ma nic prostszego jak wykorzystanie darmowych oprogramowań udostępnianych w internecie na licencji Creative Commons lub GNU. Podczas kursu wordpress dowiesz się jak od podstaw stworzyć swoją stronę internetową. Na szkoleniu ponadto będzie mowa o podstawowych terminach informatycznych, kodzie HTML, CSS i PHP tak, abyś kończąc kurs wiedział jak zbudować stronę lub o czym rozmawiać z firmą, której zlecasz jej wykonanie.

Szkolenie intensywne 8 godzinne oraz szkolenie rozbudowane 16 godzinne.

Grafika komputerowa

Szkolenie podstawowe, które w obecnych czasach powinien przejść każdy marketer w firmie. Podczas kilkunastu godzin nauczysz się różnic między grafiką rastrową i wektorową. Pokażemy Ci jak korzystać z podstawowych programów graficznych – Adobe Photoshop oraz Corel Draw. Dowiesz się jak umiejętności graficzne pomogą Ci w budowaniu strony internetowej, profilu na facebooku i innych elementów w internecie oraz jak przygotować wizytówkę, plakat, roll-up czy billboard. Na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać, jakie są najnowsze trendy w przygotowaniu kreacji.

Szkolenie 40 godzinne (4 godziny wprowadzenie, 16 godzin Adobe Photoshop, 16 godzin Corel Draw, 4 godziny podsumowanie)

e-Marketing, zakończony egzaminem ECCC

Szkolenie przygotowujące do zdania egzaminu ECCC (Europejski Certyfikat Kompetencji Informatycznych) w obszarze branżowym – PI (Professional Informatics), moduł M7 – e-Marketing. Podczas szkolenia będą rozwijane kompetencje:

  • podstawy e-marketingu: definicja potrzeby i produktu, definicja e-Marketingu, zastosowanie e-Marketingu
  • określanie celu dla e-Marketingu: e-Marketing i rachunek ekonomiczny, utrzymanie klientów, promocja i kreowanie wizerunku potrzeby i produktu w Internecie
  • wykorzystanie narzędzi e-Marketingu do realizacji celów: strona internetowa, portale społecznościowe, katalogi internetowe, tworzenie treści, komunikatory internetowe, microblogging, portale ogłoszeniowe i aukcje, lokalizatory, ePR, email marketing, CRM, zarządzanie relacjami z

    klientami, programy partnerskie
  • samodzielna analiza efektywności narzędzi e-Marketingowch: pomiar skuteczności wykorzystanych narzędzi, działania korygujące, poszukiwanie nisz
  • błędy i zagrożenia: spam, błędy pozycjonowania, cybersquatting, spójność przekazów

Szkolenie intensywne 32 godzinne oraz szkolenie rozbudowane 40 godzinne. Szkolenie potwierdzone osobnym certyfikatem wydawanym przez Fundacje ECCC.

 

Każde szkolenie jest potwierdzone imiennym certyfikatem.

 

Organizowane konferencje i wydarzenia:

logomega-malelogo 2014

Logo BiznesNaLuzie