Logotyp to element wizualny każdej firmy. Nawet jeśli uważamy, że nie jest nam potrzebny – podpisując firmę, określamy jej logotyp. Dzieje się to przez wybór kroju czcionki, wielkości i grubości, sposobu pisania itd. Jeśli chcesz aby twoja firma wyglądała profesjonalnie, zapraszamy do stworzenia oryginalnego logotypu. W ramach współpracy przeprowadzamy badanie (wewnętrzne i zewnętrzne) analizując Twoje oczekiwania, wytyczne i zestawiając je z informacjami z branży w jakiej działasz. Tworzymy koncepcje logo (unikatowy pomysł) który następnie przekształcamy w logotyp. Proponujemy ci trzy koncepcje logo, uzupełniając je o komentarz nawiązujący do wyników analizy. Ty decydujesz który logotyp odpowiada Ci najbardziej, co chciałbyś zmienić, poprawić lub dołożyć aż do ostatecznej akceptacji. Otrzymujesz od nas szereg plików:
  • skróconą księgę znaku w której znajdziesz informacje o wykorzystanych w logotypie kolorach i czcionkach, prezentację logotypu w wersji monochromatycznej oraz na jasnym i ciemnym tle
  • pliki otwarte, zapisane w krzywych (pdf, eps, cdr) dla drukarni i grafików,
  • pliki zamknięte, zapisane w jpg i png do wykorzystania w internecie)
Ponadto gwarantujemy, że pliki twojego logo będą w naszych archiwach, dzięki czemu gdyby się gdzieś zawieruszyły zawsze możesz poprosić o ich ponowne przesłanie. Zapraszamy do kontaktu.

realizacje logotypu