Realizacja strony internetowej lub sklepu internetowego to wyzwanie nie tylko dla Klienta. Aby strona czy sklep dobrze działał, dobrze wyglądał i dobrze sprzedawał potrzebna jest szeroka wiedza nie tylko z zakresu programowania, ale także grafiki czy użyteczności.

Tworząc strony i sklepy online przykładamy szczególną wagę do tych trzech elementów: działanie – wygląd – użyteczność. Nasze strony budujemy w oparciu o system WordPress, sklepy opierają się na dodatku WooCommerce. Znając system wiemy jak zabezpieczyć go przed atakami, wirusami i spamem. Jako graficy, potrafimy dostosować grafikę do wymagań i oczekiwań klientów (rzadko korzystamy z gotowych rozwiązań). Jako UX potrafimy wskazać, które elementy strony są ważne, które dobrze wpływają na wyznaczony dla strony cel.

To właśnie od celu rozpoczynamy tworzenie strony. Razem z klientem analizujemy jak strona ma wyglądać, jak funkcjonować i jaki efekt przynosić (sprzedawać, informować, budować wizerunek itd.) Klient też ustala, czy sam przygotowuje zdjęcia / opisy czy chce to zlecić nam. Następnie tworzymy projekt strony, który testujemy pod względem wyświetlania na różnych urządzeniach, w różnych przeglądarkach. Kiedy jesteśmy gotowi, pokazujemy projekt klientowi, który ocenia i informuje nas o poprawkach jakie chce aby wdrożyć. Po poprawkach, kiedy strona dostaje zielone światło uruchamiamy ją na domenie klienta (pomagamy również w wyborze i zakupie serwera oraz domeny). Jeśli klient jest zainteresowany, możemy także administrować stronę/sklep (aktualizowanie, wprowadzanie materiałów/produktów itp.)

Do tej pory zrealizowaliśmy przeszło 60 projektów stron i sklepów internetowych. Zapraszamy do kontaktu.

Przykładowe realizacje stron i sklepów internetowych